Α΄ΑΘΗΝΑΣ (4) ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ (7) ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ (66) ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ (178) ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΣ (3) ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ (3) ΑΡΘΡΑ - ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ (142) ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ (16) ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ (144) ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (3) ΒΙΒΛΙΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ (6) ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΟΙ (30) ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ (64) ΔΗΜΟΣ ΑΙΔΗΨΟΥ (3) ΔΗΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2) ΔΗΜΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ (1) ΔΗΜΟΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ-ΠΕΥΚΗΣ (6) ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΥ (4) ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (1) ΔΗΜΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ (5) ΔΗΜΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (38) ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ (36) ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ (3) ΔΙΕΘΝΗ (37) ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ (29) ΕΘΙΜΑ (3) ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ (49) ΕΙΔΗΣΕΙΣ (1686) ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ (196) ΕΚΚΛΗΣΙΑ (57) ΕΚΛΟΓΕΣ 2015 (23) ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2015 (7) ΕΠΙΣΤΗΜΗ (68) ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ (20) ΕΡΕΥΝΕΣ (17) ΘΕΑΤΡΟ (4) ΘΕΜΑ (41) ΙΣΤΟΡΙΑ (48) ΚΑΙΡΟΣ (23) ΚΗΠΟΣ (9) ΚΟΙΝΩΝΙΑ (1746) ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ (280) ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ... (1) ΛΙΓΟ ΓΕΛΙΟ (40) ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ (42) ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ... (17) ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΚΟ (11) ΜΟΥΣΙΚΗ (9) ΝΑΥΤΙΛΙΑ (13) ΝΔ ΕΚΛΟΓΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ 2015 (26) ΟΙ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ! (14) ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (167) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (26) ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ (28) ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ (3) ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (1) ΠΕΡΙΕΡΓΑ (14) ΠΟΛΙΤΙΚΗ (828) ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (41) ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ (67) ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ (67) ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑ (1) ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ (98) ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ (53) ΣΥΝΤΑΓΕΣ (17) ΣΧΟΛΕΙΟ (61) ΤΕΧΝΗ (3) ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (1) ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ (13) ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ (268) ΥΓΕΙΑ (409) ΦΙΛΟΖΩΟΙ (1) ΦΡΟΝΤΙΔΑ - ΟΜΟΡΦΙΑ (46) ΦΥΣΗ (37) ΦΥΣΙΩ (14) ΧΟΡΟΣ (4) ΧΡΗΣΙΜΑ (342) OIKONOMIA (196) RADIO (95) SILVER ALERT (653) TKD (93) TV (196)
ΕΝΙΣΧΥΣΤΕ ΜΑΣ
με ένα απλό ''ΚΛΙΚ'' στις
προβαλλόμενες διαφημίσεις της GOOGLE.

Συνολικές προβολές σελίδας

Translate

Δευτέρα, 7 Μαρτίου 2016

2 Χρυσά, 1 Ασημένιο και 1 Χάλκινο ο ΚΙΟΝΓΚ - ΧΙ στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Πανελλήνιας Συμμετοχής της ΕΤΑΝΕ

  Με τέσσερα μετάλλια και χρήσιμες εμπειρίες, μετά από πολύ καλές εμφανίσεις, ολοκλήρωσαν τους αγώνες τους στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Ανδρών-Γυναικών, Εφήβων-Νεανίδων, Παίδων- Κορασίδων Πανελλήνιας συμμετοχής της ΕΤΑΝΕ που διεξήχθη το τριήμερο 4-5-6 Μαρτίου στο Ολυμπιακό Στάδιο Άνω Λιοσίων, οι αθλητές του ΚΙΟΝΓΚ - ΧΙ.


- Το χρυσό μετάλλιο και την πρώτη θέση κατέκτησαν οι αθλητές:

Νικόλας Παπαγεωργόπουλος (Cadets 02-03 Male Black -65)

Αθηνά Βογιατζή (Cadets 04-05 Female Black -51)

- Το ασημένιο μετάλλιο και τη δεύτερη θέση κατέκτησε η αθλήτρια:

Αθανασία Ροκκά (Cadets 04-05 Female Black -29)

 - Το χάλκινο μετάλλιο και την τρίτη θέση κατέκτησε ο αθλητής:

Θεόδωρος Ρήγας (Juniors Male Colour -63)

 

Πολύ καλές εμφανίσεις πραγματοποίησαν οι: Ειρηναίος - Φοίβος Παπανδρέου, Χριστίνα Ροκκά, Μαρία Υφαντή, Φίλιππος Ονησιφόρου, Γιώργος Σακελλαρίου, Χρήστος Σακελλαρίου, Γιώργος Γκίκας, Θανάσης Καντάς, Παναγιώτης Μανιμάνης, Γιάννης Ρήγας, Αναστάσης Σταμάτης, Παύλος Τζουβέλης, που δεν κατάφεραν να περάσουν στα μετάλλια, κερδίζοντας σημαντική εμπειρία για τις επόμενες εθνικές και διεθνείς αγωνιστικές τους υποχρεώσεις.

10 χρόνια ΚΙΟΝΓΚ - ΧΙ!

10 χρόνια ΚΙΟΝΓΚ - ΧΙ!

Στο αγωνιστικό πρωτάθλημα συμμετείχαν πάνω από 1500 αθλητές απο 170 περίπου συλλόγους.

Όλα τα αποτελέσματα:

1η ημέρα αγώνων(Παρασκευή, 4/3/2016)

Παίδων 04-05 / Μαύρη Ζώνη

-33 κιλά
1. Διονύσιος Ανδριανός (ΑΣ Ανδρεία)
2. Αντώνης Μαϊδώνης (ΑΣ Καισαριανής)
3. Στέφανος Κουτουβός (ΑΓΣ Κορυδαλλού)
3. Χρήστος Λεκατσας (Δύναμη Πατρών)

-37 κιλά
1. Ραφαέλ Παππάς (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
2. Δημήτριος Μαντές (Ταεκβοντό Ν. Αμπλιανης Λαμίας)
3. Γιάννης Χατζηιωαννίδης (ΑΟ Ευπυρίδαι)
3. Σωτήρης Καλογερόπουλος (ΤΚD Ελπίδες Καισαριανής)

-41 κιλά
1. Μιχαήλ Τσιπούνης (Γαία ΑΣ)
2. Ευστράτιος Γιάννου (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
3. Στυλιανός Δημήτριος Θεοφανόπουλος (ΑΣ Περιστερίου)
3. Γιάννης Παπαδόπουλος (ΑΣ Καισαριανής)

-45 κιλά
1. Δημήτρης Χριστοδούλου (Παναθλητικός Όμιλος Νέας Άμπλιανης)
2. Νικήτας Ράμμος (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)
3. Γιώργος Ελευθερίου (ΑΣ Φωκέας)
3. Δημήτρης Παγώνης-Πιρπιρής (TKD Αρίων 2005)

-49 κιλά
1. Ιωάννης Πλατής (ΑΣ Γέρακας)
2. Αθανάσιος Αγουρίδας (ΑΣ Ψαχνών)
3. Γεώργιος Τσιμπλίδης (Εθνικός 95)
3. Γιώργος Σιδηρόπουλος (ΑΣ Θεαγένης Καλλιθέας)

-53 κιλά
1. Αλέξανδρος Μίχος (ΑΣ Κορινθίας)
2. Παντελής Φλουρής (TKD Αιγάλεω)
3. Δημήτριος Αργυρός (ΑΣ Φωκέας)
3. Απόλλων Χονέιν (Θεαγένης Καλλιθέας)

-57 κιλά
1. Σπυρίδων Δαμάσκος (Ατρωτος Καματερού)
2. Λεωνίδας Τσίγκας (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
3. Ευστράτιος Βάσσιος (Kyung Hee Γέρακα)
3. Νεκτάριος Ευαγγελινάκης (Αίαντας Ασυρμάτου)

-61 κιλά
1. Ιωάννης Κούγελος (ΑΣ Ανδρείας)
2. Πολ Μιχαίλιτσι (ΑΣ Φωκέας)
3. Φώτης Τσιαμούρας (Alaiskas Team)
3. Παναγιώτης Σταμέλος (Ευβοέων Ισχύς)

+65 κιλά
1. Στράτος Χαϊδεμένος (Αίαντας Ασυρμάτου)
2. Γιώργος Μιρέλης (ΑΚ Πολεμικών Τεχνών Λαμίας)
3. Δημήτριος Νταβελάκης (Ερμούπολη Σύρου)
3. Δημήτρης Καντούρος (Ευβοέων Ισχύς)

Παίδων 04-05 / Έγχρωμη Ζώνη

-33 κιλά
1. Παναγιώτης Πολιμος Μπέλος (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)
2. Μανώλης Βασιλάκος (Εξέλιξη Νίκαιας)
3. Στέλιος Κώστας (Εθνικός 95)
3. Κωνσταντίνος Δημητρόπουλος (TKD Ζωγράφου)

-37 κιλά
1. Παναγιώτης Καράμπελας (Ευ Αγωνίζεσθαι)
2. Θεόδωρος Αλεξανδρόπουλος (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
3. Αναστάσιος Γεώργιος Ζουγρής (Ταεκβοντό Κερατσινίου)
3. Φίλιππος Μουζακίτης (Νέα Παιδεία Χαϊδαρίου)

-41 κιλά
1. Αλέξανδρος Αλεξόπουλος (Θησέας 2003)
2. Σαράντος Κωστούρος (ΑΓΣ Πρωτοπόρος)
3. Αλέξανδρος Ιάλι (Νέα Παιδεία Χαϊδαρίου)
3. Άγγελος Λάμτσε (ΑΣ Αντίμαχος)

-45 κιλά
1. Ερμής Κότσι (ΑΚ Πολεμικών Τεχνών Λαμίας)
2. Παναγιώτης Αναγνωστόπουλος (Ολυμπιακό Αγωνιστικό TKD Σαλαμίνας)
3. Μάριος Λιάτος (ΑΟ Περιστερίου)
3. Παγιώτης Γκιωνάκης (Εθνικός 95)

-49 κιλά
1. Χριστόδουλος Σαρρηγεωργίου (Εθνικός 95)
2. Κωνσταντίνος Ζωγράφος (ΑΣ Αγώνας)
3. Γεώργιος Παλιουργιώτης (ΑΣ Κρήτες)
3. Δημήτρης Μπαλαγιάννης (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

-53 κιλά
1. Παναγιώτης Κούκος (Ολυμπιακό Αγωνιστικό TKD Σαλαμίνας)
2. Άγγελος Γκουράσης (Ταεκβοντό Αμπελοκήπων)
3. Αναστάσιος Σμυρνέος (Παγκράτης Θηβών)
3. Άγγελος Καραμβάλης (Νίκη Ιλίου)

-57 κιλά
1. Χρήστος Ογκμπόλογου Καραγεώργος (ΑΣ Κορινθίας)
2. Φώτης Ρέππας (Πυγμή Παναιτωλίου)
3. Άγγελος Ζένιος (ΑΓΣ Κορυδαλλού)
3. Παναγιώτης Δρακόπουλος (Εθνικός 95)

-61 κιλά
1. Δημήτρης Κεχαγιάς (Νίκη Χαλανδρίου)
2. Αριστοκράτης Τσοπλάκης (Ταεκβοντό Πέτρας)

-65 κιλά
1. Διονύσιος Μπέκιος (Ατρωτος Καματερού)
2. Γιώργος Ασημάκης (Ταεκβοντο Βασιλικού)

+65 κιλά
1. Αρμάν Αμπραχαμιάν (Κρόνος)
2. Κωνσταντίνος Σερεμέτης (Τρίτωνας Ιλίου)
3. Στράος Μπουντουβής (Νίκη Ιλίου)


Γυναίκες / Μαύρη Ζώνη

-46 κιλά
1. Βασιλική Αντωνίου (ΑΟ Βύρωνα)
2. Αντωνία Κανέλα Σκιαδαρέση (ΑΟ Περιστερίου)
3. Αριάδνη Γρηγορίου (TKD Ελπίδες Καισαριανής)

-49 κιλά
1. Αναστασία Καρασπήλιου (Αστραπή Πατρών)
2. Γεωργία Θεοδωρίδου (ΑΣ Ν. Ιωνίας Αττικής)
3. Γεωργία Βουτσινού (ΑΣ Υψηλάντης)
3. Μαρία Καρατζογλίδη (ΑΣ Υψηλάντης)

-53 κιλά
1. Μυρσίνη Θεοδοσιάδου (TKD Ελπίδες Καισαριανής)
2. Αλεξάνδρα Αγγελοπούλου (Αστραπή Πατρών)
3. Χριστίνα Ψύλλα (ΑΣ Γέρακας)
3. Σεμέλη-Άρτεμιος Στασινοπούλου (TKD Αιγάλεω)

-57 κιλά
1. Αναστασία Γαλαζούλα (ΑΣ Βύρωνα)
2. Ευγενία Αγγελίδη (ΑΣ Αράχωβας)
3. Δήμητρα Τζωρτζίδη (Απόλλων Ρεθύμνης)
3. Λίνα Σαρρή (Κόμπρα Ιλίου)

-62 κιλά
1. Ιωάννα Δεσύλλα (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
2. Εμανουέλα Μελαδάκη (Ελπίδες Καισαριανής)
3. Ανδρονίκη Δικαιολάκου (ΑΣ Κορινθίας)
3. Δήμητρα Τελάλη (ΑΣ Νέας Ιωνίας Αττικής)

-67 κιλά
1. Ελπίδα Μαρίνα Δημητροπούλου (ΑΣ Καισαριανής)
2. Ασημίνα Τζωρτζή (Άτλας Καλύμνου)
3. Ολυμπιάδα Μπολάνου (TKD Αιγάλεω)
3. Σοφία Κάκκου (TKD Αγρίνιο)

-73 κιλά
1. Μαρία Οικονομοπούλου (ΑΣ Μεγάρων)
2. Δέσποινα Σπανού (ΑΣ Μυτιλήνη)

+73 κιλά
1. Νίκη Αθανασοπούλου (ΑΓΣ Καλαμάτας)
2. Αναστασία Λουκοπούλου (ΑΟ Περιστερίου)
3. Ηλιάνα Κουτσουμάρη (ΓΑΣ Στόχος)
3. Κατερίνα Σπύρου (Ταεκβοντό Κερατσινίου)

Γυναίκες / Έγχρωμη Ζώνη

-46 κιλά
1. Φωτεινή Θεοχαρίδου (Ταεκβοντό Αχιλλέας Αιγάλεω)
2. Πελαγία Μακρυγιάννη (Ταεκβοντό Μολών Λαβέ)
3. Ελένη Κοπαλίδη (Ποντίων Νέας Τραπεζούντας)

-49 κιλά
1. Αντωνία Στρατικοπούλου (Θησέας 2003)
2. Ζίνα Κουλτούκη (Ταεκβοντό Κερατσινίου)

-53 κιλά
1. Ειρήνη Παπαπασχαλή (Νίκη Χαλανδρίου)
2. Μαρίνα Καραγεώργου (Λέων Πάτρας)
3. Καλλίνα Στογιάνοβα (Αττική Δύναμη Σεπολίων)

-57 κιλά
1. Άντζελα Μοράκη (Ταεκβοντό Παπάγου)
2. Αντωνία Φλάγκου (ΑΣ Φλέγων)

-62 κιλά
1. Ελισάβετ Καρακλή (TKD Αιγάλεω)
2. Δέσποινα Σαχπαζή (ΑΣ Φλέγων)

+73 κιλά
1. Θεανώ Κοψίδα (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
2. Ραφαέλα Αθανασία Μπαγιά (ΓΑΣ Στόχος)


Κορασίδες 04-05 / Μαύρη Ζώνη

-29 κιλά
1. Όλγα Παπαγεωργίου (ΑΣ Ίριδα)
2. Αθανασία Ροκκά (Kyung Hee)
3. Μαρία Κατσούλη (ΑΣ Κρήτες)
3. Αθανασία Μαρία Ζαφειρίου (Ταεκβοντό Κερατσινίου)

-33 κιλά
1. Ιφιγένεια Λιάκατα (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
2. Αγορίτσα-Αρτεμία Κίτσιου (Ταεκβοντό Αδάμαστο Πνεύμα)
3. Φανή Μακρυγιάννη (Νίκη Χαλανδρίου)
3. Μαρία Βλάσση (Ταεκβοντό Κερατσινίου)

-37 κιλά
1. Έλλη Κοσμίδη (Ευ Αγωνίζεσθαι)
2. Χαρίκλεια Σκαβάτσου (TKD Keumgang)
3. Φωτεινή Τσιλιγκιριάν (Αρίων Πάτρας)
3. Βερονίκη Καλαμπόκα (Δύναμη Πατρών)

-41 κιλά
1. Σταματίκη Μπαστιάνου (ΑΓΣ Κορυδαλλού)
2. Άννα Μαρία Κατσικάρη (ΑΣ Εντελέχεια)
3. Σοφία Νέγρη (ΑΣ Υψηλάντης)
3. Άρτεμις Μανωλαράκη (Νίκη Χαλανδρίου)

-44 κιλά
1. Σόνια Καρακίτσου (Ίριδα)
2. Ελισάβετ Σουμπάση (Alaiskas Team Νίκαιας)
3. Ιωάννα Τζαμτζή (ΑΣ Καισαριανής)
3. Αγγελική Γκούφα (ΑΣ Μαίανδρος)

-47 κιλά
1. Άννα Μαρία Τζιούμα (Θεαγένης Καλλιθέας)
2. Κωνσταντίνα Εξάρχου Αλυμαρά (ΑΣ Αίαντας Αγίου Δημητρίου)
3. Ιωάννα Δουλγέρη (Ολυμπιακός Νικαίας)

-51 κιλά
1. Αθηνά Βογιατζή (Kyung Hee)
2. Βασιλική Λαμπούση (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)
3. Ηλιάνα Πανάκη (Αίαντας Ασυρμάτου)
3. Ναταλία Αραμπατζή (TKD Αρτέμιδας)


-59 κιλά
1. Χριστίνα Σταθοπούλου (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
2. Φωτεινή Λάγιου (ΑΣ Καισαριανής)
3. Βάλια Γαλάνη (Εθνικός 95)

Κορασίδες 04-05 / Έγχρωμη Ζώνη

-29 κιλά
1. Αρετή Τσίγκα (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
2. Ευαγγελία Παπαδημητρίου (Εντελέχεια)
3. Μαρία Γιαννόπαπα (ΑΣ Μαίανδρος)
3. Φωτεινή Πολυδώρου (ΑΣ Αντίμαχος)

-33 κιλά
1. Εφημία Τζαμαριά (ΑΣ Κορινθίας)
2. Ελένη Δούκα (Νίκη Ιλίου)
3. Χρυσαφένια Βρακά (Άθλος Αιγάλεω)
3. Τατιανή Νεοφύτου (Ευριπος Χαλκίδας)

-37 κιλά
1. Ειρήνη Δεληγιάννη (ΑΣ Υψηλάντης)
2. Μαρία Μασούρα (ΑΣ Παμάχοι Ιτέας)
3. Σταυρούλα Τρουφά (Εξέλιξη Νίκαιας)
3. Ρεγκίνα Καντίτη (TKD Ηρακλής Αλιβερίου)

-41 κιλά
1. Στυλιανή Κοτάκη (ΑΣ Ιριδα)
2. Ναταλία Διμισιάνου (ΑΣ Φωκέας)
3. Ευγενία Θεοφυλακτίδου (Εντελέχεια)
3. Αθανασία Μπεκούλη (Πυγμή Παναιτωλίου)

-44 κιλά
1. Γεωργία Φουτρή (Κόμπρα Ιλίου)
2. Ναταλία Τομαζινου (Εθνικός 95)
3. Κατερίνα Κιμινου (Ευριπος Χαλκίδας)
3. Αλίκη Καραμαργιού (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

-47 κιλά
1. Ευαγγελία Δερματά (Ολυμπιακό Αγωνιστικό TKD Σαλαμίνας)
2. Χρύσα Μαζιάνη (Εθνικός 95)
3. Μαρκέλα Φωκά (Αρχάγγελος Μιχαήλ Αργυρούπολης)
3. Αικατερίνη Κουτσομίχου (Alaiskas Team Νικαίας)

-51 κιλά
1. Αγγελική Αβραμούδη (ΑΣ Υψηλάντης)
2. Δέσποινα Παπαζώη (Κένταυρος Αστακού)
3. Γιασμίν Γερμανούδη Φράι (ΑΣ Αγώνας)
3. Δέσποινα Παλιαχάνη (Προμηθέας Μοσχάτου Αττικής)

-55 κιλά
1. Γεωργία Τσανάκα (Εθνικός 95)
2. Ευαγγελία Ζαμπέτα (ΑΣ Ελευσίνας)
3. Ευφροσύνη Τσιαμάνη (Alaiskas Team Νικαίας)
3. Μαρία Καλταμπάνη (Πυγμή Παναιτωλίου)

+59 κιλά
1. Κωνσταντίνα Ψωμά (ΑΣ Κορινθίας)
2. Μάρα Καλαντζή (ΑΣ Πρωταθλητών Γλυφάδας)
3. Εμανουέλα Μπίλια (Εθνικός 95)
3. Κωνσταντίνα Γκιόλια (Ατρωτοι Άνω Λιοσίων)


10 ΧΡΟΝΙΑ ΚΙΟΝΓΚ - ΧΙ!

2η ημέρα(Σάββατο, 5/2/2016)

ΠΑΙΔΕΣ 02-03 / Μαύρη Ζώνη

-33 κιλά
1. Λευτέρης Εισαγγελέας (ΑΣ Καισαριανής)
2. Νικόλαος Γεωργακόπουλος (TKD Αρίων 2005)
3. Πρόδρομος Παίσιος (Υψηλάντης)
3. Λύσανδρος Μανώλης (ΑΣ Μυτιλήνης)

-37 κιλά
1. Επαμεινώνδας Λέκος (Υψηλάντης)
2. Γιάννης Μισαηλίδης (ΑΣ Δάφνης)
3. Ιωάννης Μυλωνάς (Ευ Αγωνίζεσθαι)
3. Ηλίας Νιώρας (Παναθλητικός Όμιλος Νέας Άμπλιανης)

-41 κιλά
1. Δημήτρης Γκεβεζός (ΑΣ Καισαριανής)
2. Νικόλαος Τσατζής (TKD Keumgang)
3. Μιχάλης Ιωάννου (Άτλαντας Περιστερίου)
3. Αντρέας Κρασόπουλος (Ολυμπιακός Νικαίας)

-45 κιλά
1. Μιλτιάδης Σταμέλος (ΑΚ Πολεμικών Τεχνών Λαμίας)
2. Αργύρης Κομνηνός (Έκρηξη Πατρών)
3. Ιωάννης Μπαρούτσας (TKD Ελπίδες Καισαριανής)
3. Ιωάννης Χαραμής (Ταεκβοντό Παπάγου)

-49 κιλά
1. Δίκαιος Μιχαλακάκος (Alaiskas Team Νίκαιας)
2. Αλέξιος Μιχαλόπουλος (Αστραπή Πατρών)
3. Κωνσταντίνος Κατσιγιάννης (ΑΣ Γέρακας)
3. Φάνης Ξανθάκος (ΑΣ Γέρακας)

-53 κιλά
1. Γεώργιος Λαγουδάκος (TKD Αιγάλεω)
2. Ανδρέας Ροδόπουλος (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
3. Νικόλαος Γιατράκης (Αυτοάμυνα Περιστερίου)
3. Σταύρος Κούτσης (Αστραπή Πατρών)

-57 κιλά
1. Γιώργος Πιερακέας (ΑΓΣ Κορυδαλλού)
2. Χρήστος Καντιάς (ΑΟ Περιστερίου)
3. Γιώργος Πανάκης (Αίαντας Ασυρμάτου)
3. Σωτήριος Μιχόπουλος (Έκρηξη Πατρών

-61 κιλά
1. Παναγιώτης Γκορανίτης (TKD Αρίων 205)
2. Αντώνης Τσορμανάκης (Αίαντας Ασυρμάτου)
3. Άγγελος Παρθένιος (Θεαγένης Καλλιθέας)
3. Πέτρος Κούνουπας (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)

-65 κιλά
1. Νικόλαος Παπαγεωργόπουλος (Kyung Hee)
2. Μιχάλης Βαγγελάτος (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)
3. Ελευθέριος Πάνου (ΕΑΡ Αγ. Στεφάνου)
3. Χρήστος Γιαχαλής (Αγωγή Πάτρας)


+65 κιλά
1. Διαμαντής Μαλαμίτσης (ΑΣ Βύρωνα)
2. Κώστας Γκελαμέρης (Παναθλητικός Όμιλος Νέας Άμπλιανης)
3. Γεώργιος Βασίλαινας (ΟΦΑΦΑ Μεγάρων)
3. Γιώργος Πανταζής (Φωτιά)

ΠΑΙΔΕΣ 02-03 / Έγχρωμη Ζώνη

-33 κιλά
1. Θεόδωρος Κύβελος (Δύναμη Κορυδαλλού)
2. Παναγιώτης Ράρης (Εθνικός 95)
3. Κωνσταντίνος Μουστάκας (Άτλαντας Περιστερίου)
3. Αριστείδης Κωστόπουος (Ταεκβοντό Αχιλλέας Αιγάλεω)

-37 κιλά
1. Κωνσταντίνος Κλωνάρης (ΕΑΡ Αγ. Στεφάνου)
2. Δημήτριος Καζής (Ταεκβοντό Αμπελοκήπων)
3. Ιωάννης Τσαμπούκος (Άθλος Αιγάλεω)
3. Χρήστος Καράμπελας (Ταεκβοντο Αμπελοκήπων)

-41 κιλά
1. Αντώνιος Μωϋσίδης (Δύναμη Κορυδαλλού)
2. Αλέξανδρος Τράπελας (Ολυμπιακό Αγωνιστικό ΤΚD Σαλαμίνας)
3. Γιώργος Παπαζώης (Κένταυρος Αστακού)
3. Χρήστος Καστρινέλης (ΑΣ Μυτιλήνης)

-45 κιλά
1. Μιχάλης Βασιλάκος (Εξέλιξη Νίκαιας)
2. Άλεν Στιέφνι (ΑΟ Χολαργός)
3. Ιωάννης Ξενάκης (ΑΣ Κρήτες)
3. Μιχαήλ Πατσουράκος (Άτρωτοι Άνω Λιοσίων)

-49 κιλά
1. Δημήτριος Βολικάκης (Ταεκβοντό Ασπίς)
2. Ηλίας Καλλέργης (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
3. Γρηγόρης Σαράκης (TKD Αγρίνιο)
3. Σιδέρης Παναγιώτης Κάτσιλας (ΓΑΣ Άνω Λιοσίων Φλόγα Πρωταθλητών)

-53 κιλά
1. Σπύρος Καλλιφώνης (ΑΣ Γέρακας)
2. Ραφαήλ Κωστόπουλος (ΑΟ Βύρωνα)
3. Αποστόλης Γιαννόπουλος (ΑΟ Αντίμαχος)
3. Παναγιώτης Κλιάφας (Αττική Δύναμη Σεπολίων)

-57 κιλά
1. Χρήστος Γουλές (Ταεκβοντό Δόξα Πάτρας)
2. Γιώργος Χατζημιχαήλ (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)
3. Κωνσταντίνος Σιδέρης (ΑΣ Μαίανδρος)
3. Αθανάσιος Μυλωνάς (ΑΓΣ Κορυδαλλού Ελληνικός Πυρσός)

-61 κιλά
1. Κώστας Παπαϊωάννου (ΑΟ Ευπυρίδαι)
2. Ευστράτιος Μυτιληναίος (Νεύτων Αθλητικό Πολιτιστικό Κέντρο)
3. Μάριος Ζαρόκωστας (ΑΟ Σχηματαρίου)
3. Σπυρίδων Γαρδέρης (ΑΟ Θησέας 2003)

-65 κιλά
1. Χρήστος Χατζηιωαννίδης (ΑΟ Ευπυρίδαι)
2. Παναγιώτης Δεστούνης (Νίκη Ιλίου)
3. Γιάννης Μπαλαγιάννης (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
3. Θεόδωρος Μασούρας (Παμμάχοι Ιτέας)

+65 κιλά
1. Ιωάννης Σερεμέτης (Τρίτωνας Ιλίου)
2. Αντώνιος Πάσχος (Εθνικός 95)
3. Γιάννης Ανδρονίδης (Πρωταθλητών Γλυφάδας)
3. Γιώργος Κρέτσης (TKD Αγρίνιο)


 ΑΝΔΡΕΣ / Μαύρη Ζώνη

-54 κιλά
1. Αθανάσιος Αναστασιάδης (Άτλαντας Περιστερίου)
2. Απόστολος Αλεξίου (ΑΓΣ Καλαμάτας)
3. Γιώργος Κυρίτσης (ΑΟ Δάφνης)
3. Ιωάννης Στεργιόπουλος (ΑΓΣ Κορυδαλλού)

-58 κιλά
1. Στέργιος Μπεντούλης (ΑΣ Καισαριανής)
2. Παναγιώτης Κοκκότης (ΑΟ Κίνηση Πατρών)
3. Κωνσταντίνος Κατσαρός (ΑΟ Ταεκβοντό Κρόνος)
3. Χρήστος Τσολάκος (ΑΟ Πρωταθλητών Γλυφάδας)

-63 κιλά
1. Βλάσιος Πετρόπουλος (Αστραπή Πατρών)
2. Νίκος Μαυρίδης (Θεαγένης Καλλιθέας)
3. Νικόλαος Καλαϊτσίδης (ΑΟ Βύρωνα)
3. Κωνσταντίνος Φωκάς (Πανιώνιος Σαντορίνης)

-68 κιλά
1. Γιώργος Μπαλαχούτης (TKD Αιγάλεω)
2. Λεντά Τσεκάι (Έκρηξη Πατρών)
3. Κωνσταντίνος Ρούσσος (ΑΣ Γέρακας)
3. Χρήστος Αλεξόπουλος (ΑΟ Αστραπή Πατρών)

-74 κιλά
1. Αλέξανδρος Καναρίου (Ατλαντας Περιστερίου)
2. Ρωμανός Παντέλογλου (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
3. Κώστας Τσόνος (Παναθλητικός Όμιλος Νέας Άμπλιανης)
3. Ελευθέριος Αρσένιος (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)

-80 κιλά
1. Παναγιώτης Σκούρτης (ΑΣ Γέρακας)
2. Δημήτρης Μανωλόπουλος (ΑΣ Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
3. Δημήτρης Νικολακόπουλος (ΑΟ Χολαργός)
3. Διονύσιος Προκόπης (Ταεκβοντό Κρόνος)

-87 κιλά
1. Χριστόφορος Καλλιφώνης (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
2. Νικόλαος Παπαδάκης (TKD Αγίας Παρασκευής)
3. Δημήτρης Ζάχος (Θησέας Βριλησσίων)
3. Κωνσταντίνος Χριστόπουλος (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)


+87 κιλά
1. Δημήτρης Μυλωνάς (Νίκη Ιλίου)
2. Αθανάσιος Μπάρκας (ΑΓΣ Κορυδαλλού)
3. Σπύρος Ζαχαρόπουλος (TKD Αγρίνιο)
3. Σταύρος Γεωργακάκης (Νίκη Ιλίου)

ΑΝΔΡΕΣ / Έγχρωμη Ζώνη

-54 κιλά
1. Ευάγγελος Σπάθης (ΑΣ Αχαρνών Κ. Παλαιολόγος)
2. Ευάγγελος Μούγιος (Νεύτων)

-63 κιλά
1. Δημήτριος Κρόμπας (Υψηλάντης)
2. Θεόδωρος Κονχίδης (Αγχέμαχος)
3. Κωνσταντίνος Μακρής (Κορωπί Ελληνικός Πυρσός)
3. Δημήτρης Δούσκος (Αντίμαχος)

-68 κιλά
1. Χρήστος Μπασκάκης (Μαίανδρος)
2. Παύλος Μουζάκης (Ταεκβοντό Κερατσινίου)
3. Πάβελ Ραϊλεάν (Ταεκβοντό Φοίνιξ)
3. Αριστείδης Παπαπέτρου (Ταεκβοντό Φοίνιξ)

-74 κιλά
1. Χαράλαμπος Νίκας (ΑΓΣ Κορωπίου Ελληνικός Πυρσός)
2. Στυλιανός Τάλαρος (ΑΓΣ Κορωπίου Ελληνικός Πυρσός)
3. Βασίλειος Αδαμόπουλος (Ταεκβοντό Φοίνιξ)
3. Λεωνίδας Γκιόκας (Αίαντας Αγίου Δημητρίου)

-80 κιλά
1. Βλάσιος Ασημακόπουλος (Εθνικός 95)
2. Κωνσταντίνος Φλέγκας (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
3. Ευάγγελος Κρακατσέλης (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
3. Μάριος Βλάχος (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)

+87 κιλά
1. Ελευθέριος Πουρνός Γεωργίου (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
2. Άρμπεν Ντουρμισιλάρι (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
3. Δημήτριος Κοτρώτσος (Αυτοάμυνα Περιστερίου)


ΝΕΑΝΙΔΕΣ 02-03 / Μαύρη Ζώνη

-37 κιλά
1. Μαρία Φεύγα (Άτλαντας Περιστερίου)
2. Πολυξένη Στρακάρη (Άμυντωρ)
3. Βαρβάρα Τσολάκου (ΑΣ Πρωταθλητών Γλυφάδας)
3. Λυδία Καπούνη (TKD Keumgang)

-41 κιλά
1. Μαγδαληνή Μαρία Μυτιληνιού (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
2. Σέμελη Ζαρμακούπη (TKD Ευρυτανίας)
3. Μαρία Τζανίδη (ΑΣ Κρήτες)
3. Σοφία Σκορδομπέκη (ΕΑΡ Αγ. Στεφάνου)

-44 κιλά
1. Μαρία Φωκά (Ολυμπιακός Νίκαιας)
2. Καλλιόπη Κουτρουμπή (ΑΣ Νέας Ιωνίας Αττικής)
3. Γεωργία Βιδιαδάκη (Απόλλων Ρεθύμνης)
3. Νεφέλη Σταμέου (Παναθλητικός Όμιλος Νέας Άμπλιανης)

-47 κιλά
1. Ευφροσύνη Κάλτση (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
2. Δήμητρ Θεοδώρου (Υψηλάντης)
3. Δέσποινα Παπαπασχάλη (Νίκη Χαλανδρίου)
3. Δήμητρα Ζαρρη (Ταεκβοντό Αχιλλέας Αιγάλεω)

-51 κιλά
1. Αγγελική Κολοκότσιου (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
2. Στέλλα Θεοδώρα Μάρκη (TKD Ελπίδες Καισαριανής)
3. Μαρία Βλασσοπούλου (Ταεκβοντό Κρόνος)
3. Βασιλική Γκούτσουλα (Άτλαντας Περιστερίου)

-55 κιλά
1. Ευαγγελία Τζιούμα (Θεαγένης Καλλιθέας)
2. Μαρία Αρμένη (Νίκη Ιλίου)
3. Αναστασία Ανδριανού (Ανδρεία)
3. Μοσχούλα Σιφνάκη (Ολυμπιακός Νίκαιας)

-59 κιλά
1. Γρηγορία Κυριακίδη (ΑΟ Μυτιλήνης)
2. Κυριακή Μάτου (Θεαγένης Καλλιθέας)
3. Ντιάνα Πρεντέσκου (Εντελέχεια)
3. Κωνσταντίνα Βαρσαμά (Ταεκβοντό Βασιλικού)


+59 κιλά
1. Αλεξάνδρα Μπίνη (Ταεκβοντό Ν. Άμπλιανης Λαμίας)
2. Μαρκέλλα Μπακογεώργου (Ταεκβοντό Ν. Άμπλιανης Λαμίας)
3. Δήμητρα Καραμβαλή (Νίκη Ιλίου)
3. Μαρία Τσοντάκη (Απόλλων Ρεθύμνης)

 ΝΕΑΝΙΔΕΣ 02-03 / Έγχρωμη Ζώνη

-37 κιλά
1. Βάλια Ρίγα (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
2. Κωνσταντίνα Γουνίδη (ΑΚ Πολεμικών Τεχνών Λαμίας)
3. Χριστίνα Βλαχοπάνου (Κένταυρος Αστρακού)
3. Ελένη Παπαδοπούλου (Ελπίδες Καισαριανής)

-41 κιλά
1. Ευσταθία Πολυδώρου (ΑΟ Αντίμαχος)
2. Μελίνα Οπερερ (Σπάρτακος Βριλησσίων)

-44 κιλά
1. Σταυρούλα Βαμβά (TKD Αιγάλεω)
2. Άννα Λινάρδου (ΑΣ Αράχωβας)
3. Γεωργία Σούκα (Κόμπρα Ιλίου)
3. Αγγελική Ράμμου (Ταεκβοντό Αμπελοκήπων)

-47 κιλά
1. Μυρτώ Αλατζά (Νίκη Ιλίου)
2. Στεφανία Παπαστεφανίδου (ΕΑΡ Αγ. Στεφάνου)
3. Άννα Θανασα (Νίκη Χαλανδρίου)
3. Ιωάννα Κάστορα (ΑΣ Γέρακας)

-51 κιλά
1. Χριστίνα Μανούρη (ΑΣ Νέας Ιωνίας Αττικής)
2. Κωνσταντίνα Μανταλάς (Ολυμπιακή Φλόγα Χαλκίδος)
3. Δήμητρα Ηλία (ΑΣ Μαίανδρος)
3. Γεωργία Μεντή (Κένταυρος Αστακού)

-55 κιλά
1. Βασιλική Σταυροπούλου (ΑΣ Νέας Ιωνίας Αττικής)
2. Γεωργία Μαρία Κριτικάκη (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
3. Κωνσταντίνα Καραγιάννη (Κένταυρος Αστακού)
3. Αλεξάνδρα Αργύρη (Κένταυρος Αστακού)

-59 κιλά
1. Θεοδώρα Φρόκου (Ανδρεία)
2. Μαρκέλλα Ελένη Σαγανά (Ιαχή)
3. Αθανασία Αρβανίτη (Πανιώνιος Σαντορίνης)
3. Όλγα Μηλιώνη (Ταεκβοντό Ν. Άμπλιανης Λαμίας)

+59 κιλά
1. Αναστασία Καμάρα (ΑΣ Μαίανδρος)
2. Θεοδώρα Αντωνοπούλου (Προμηθέας Μοσχάτου Αττικής)
3. Αγγελική Ζαμπέλη (Πυγμή Παναιτωλίου)
3. Αγγελική Σχίζα (Τρίτωνας Ιλίου)


 3η ημέρα (Κυριακή, 6/3/2016) 

Έφηβοι / Μαύρη Ζώνη
 
-45 κιλά
1. Αντώνης Χριστόπουλος (ΑΓΣ Καλαμάτας)
2. Γεώργιος Κατιδένιος (ΑΣ Ίριδα)
3. Κωνσταντίνος Κούκος (Γαία ΑΣ)
3. Κίμων Σιμιτσής (Αρχαία Ολυμπία)
-48 κιλά
1. Νικόλαος Γριμόπουλος (ΑΣ Βύρωνα)
2. Αθανάσιος Τσιπλικιάρης (ΑΣ Βύρωνα)
3. Βασίλης Συμεωνίδης (ΑΣ Δάφνης)
3. Σωτήριος Θεοδώρου (Υψηλάντης)
-51 κιλά
1. Κωνσταντίνος Μπεκούλης (ΑΣ Βύρωνα)
2. Σπυρίδων Δημισιάνος (ΑΣ Φωκέας)
3. Κωνσταντίνος Προδρομίδης (ΑΟ Περιστερίου)
3. Στυλιανός Βασιλείου (Άτλαντας Περιστερίου)
-55 κιλά
1. Ευάγγελος Κιόρτσης (Φωτιά)
2. Νικόλαος Καρανικόλας (Ταεκβοντό Κερατσινίου)
3. Δημήτρης Κούνουπας (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
3. Γεώργιος Παπαχρήστου (Έκρηξη Πατρών)
-59 κιλά
1. Θεόδωρος Σμοίλης (Υψηλάντης)
2. Ηλίας Σώρρας (Αστραπή Πατρών)
3. Εμμανουήλ Φώτιος Μπάτσης (Εντελέχεια)
3. Αντώνης Νταουξής (Νίκη Ιλίου)
-63 κιλά
1. Κωνσταντίνος Σταμίρης (Μεσσάτης Fight Club Πάτρας)
2. Αθανάσιος Καλλιάρας (Alaiskas Team Νίκαιας)
3. Κωνσταντίνος Φωκάς (Πανιώνιος Σαντορίνης)
3. Στέλιος Τρίπος (Ελπίδες Καισαριανής)
-68 κιλά
1. Νικόλαος Σαίτ (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
2. Γρηγόριος Κασιδιάρης (TKD Keumgang)
3. Παναγιώτης Μιχαλόπουλος (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
3. Ιωάννης Σκούρτης (ΑΣ Γέρακας)
-73 κιλά
1. Κωνσταντίνος Τσαούσης (Γαία ΑΣ)
2. Κωνσταντίνς Αλεξάκης (Υψηλάντης)
3. Ιωσήφ Χουσείν Λάλας (Alaiskas Team Νίκαιας
3. Νικόλαος Αγγελόπουλος (TKD Αρτέμιδα)
-78 κιλά
1. Απόστολος Ταραμάς (Ταεκβοντό Βασιλικού)
2. Νικόλαος Καρακασίδης (Αρχαία Ολυμπία)
3. Γιάννης Γρηγορίου (Ταεκβοντό Βασιλικού)
3. Σωτήρης Ράπτης (ΑΣ Δάφνης)
+78 κιλά
1. Νικόλαος Γιαμαλάκης (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
2. Ιωάννης Χαραλαμπόπουλος (TKD Αρίων 2005)
3. Παναγιώτης Λινάρδος (ΑΣ Αράχωβας)
3. Γεώργιος Στέφος (ΑΣ Αντίμαχος)


Έφηβοι / Έγχρωμη Ζώνη
 

-51 κιλά
1. Ζαφείριος Τσεπερκάς (TKD Αρίων 2005)
2. Νίκος Ευαγγέλου (Νίκη Χαλανδρίου)
3. Αθανάσιος Μανώλης (ΑΣ Πηλέας)
-55 κιλά
1. Αλέξανδρος Τσάγκαλος (TKD Keumgang)
2. Έντουαρτ Τανούσι (Ταεκβοντό Λέσβου)
3. Μανώλης Ψαράκης (Αγωγή Ηρακλείου)
3. Αλέξανδρος Τσιτσικάος (Πυγμή Παναιτωλίου)
-59 κιλά
1. Δημήτρης Πέζας (Πρωτοπόρος)
2. Γιώργος Σωτηρόπουλος (ΑΓΣ Πρωτοπόρος)
3. Δημήτριος Δημητρόπουλος (Φωτιά)
3. Δημήτρης Παγώνης (Ζευς Ασπροπύργου)
-63 κιλά
1. Παναγιώτης Τιφτικίδης (Λέων Πάτρας)
2. Κωνσταντίνος Παλαγιάν (ΑΣ Γέρακας)
3. Θεόδωρος Ρίγας (Kyung Hee)
3. Γιώργος Τουμπανός (Ταεκβοντό Δόξα Πάτρας)
-68 κιλά
1. Αριστοτέλης Παπαδόπουλος (TKD Αγία Παρασκευή)
2. Ανδρέας Τσέλλος (Αχαρνών Κ. Παλαιολόγος)
3. Παναγιώτης Μπόικος (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
3. Ντριστίμ Ράτζα (Νίκη Ιλίου)
-73 κιλά
1. Χρήστος Μαραγκουδάκης (Ταεκβοντό Αχιλλέας Αιγάλεω)
2. Ιωάννης Ζαφειρόπουλος (ΑΣ Δίαστρο)
3. Νικόλαος Δημητρός (Ηρακλής Αλιβερίου)
3. Παναγιώτης Γκίγκιζας (Ελπίδες Καισαριανής)
-78 κιλά
1. Γιώργος Μπουντουβής (Νίκη Ιλίου)
2. Εμμανουήλ Μπαλάσης (Εθνικός 95)
3. Σπυρίδων Κλαυδιανός (Μιρμιδόνες Πειραιά)
3. Νικόλαος Μίχας (Ποντίων Νέα Τραπεζούντα)
+78 κιλά
1. Κωνσταντίνο Τούντας (Εθνικός 95)
2. Παναγιώτης Βελιβασάκης (Αντίμαχος)
3. Γιάννης Δημητρακόπουλος (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
3. Ιωάννης Τρυφωνόπουλος (TKD Ζωγράφου)


Νεάνιδες / Μαύρη Ζώνη
 
-42 κιλά
1. Ρωμαλέα Μεσινδιάνου (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
2. Μαρία Φλουτσάκου (Ατλαντας Περιστερίου)
3. Χριστίνα Χάνου (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
3. Δροσούλα Κλουβάτου (Άτλαντας Περιστερίου)
-44 κιλά
1. Μαρία Χάνου (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
2. Ειρήνη Καλλιανιώτη (Νίκη Χαλανδρίου)
3. Άννα Παππά (ΑΣ Βύρωνα)
3. Σοφία Πουλικίδου (Εντελέχεια)
-46 κιλά
1. Αντωνία Κανέλα Σκιαδαρέση (ΑΟ Περιστερίου)
2. Κατερίνα Αγγελοπούλου (Αγωγή Πάτρας)
3. Σοφία Κατσαρέα (Υψηλάντης)
3. Ανδριανή Βούλγαρη (ΑΣ Αράχωβας)
-49 κιλά
1. Αναστασία Καρασπήλιου (Αστραπή Πατρών)
2. Εργίνα Μπαλαχούτη (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
3. Μαρία Τσάντε (Θεαγένης Καλλιθέας)
3. Μιχαέλα Μαλτέζου (Υψηλάντης)
-52 κιλά
1. Δανάη Ζιώγα (Ταεκβοντό Αχιλλέας Αιγάλεω)
2. Ελένη Τελιοπούλου (ΑΣ Βύρωνα)
3. Ίρια Κυριακή Μαρία Τσάπα (TKD Keumgang)
3. Χρύσα Δωργιάκη (ΑΣ Βύρωνα)
-55 κιλά
1. Χριστίνα Παππά (ΑΣ Ελευσίνας)
2. Μαρίνα Αμερικάνου (Αίαντας Αγ.Δημητρίου)
3. Κατερίνα Κυρίτση (Πολεμικών Τεχνών Λαμίας)
3. Μαρία Τσιακρίλη (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
-59 κιλά
1. Μαρία Αγραπιδάκη (Υψηλάντης)
2. Διονυσία Λούτζη (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
3. Ιωάννα Σωροβού (ΑΣ Καισαριανής)
3. Ευαγγελία Ρεβύθη (ΑΣ Κορινθίας)
-63 κιλά
1. Ιωάννα Δεσύλλα (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
2. Αγγελική Σιάσου (Θησέας Αιτωλοακαρνανίας)
3. Νεφέλη Παναγιώτα Παντουβέρη (Γαία ΑΣ)
3. Αικατερίνη Παπαδάτου (Ταεκβοντό Δόξα Πάτρας)
-68 κιλά
1. Ευαγγελία Κόκκινου (Πολεμικών Τεχνών Λαμίας)
2. Αλεξάνδρα Βλάχου (ΑΣ Καισαριανής)
3. Ηλέκτρα Φρέντζα-Κοντού (Πανιώνιος Σαντορίνης)
3. Αφροδίτη Αμερίδη (Αττική Δύναμη Σεπολίων)
+68 κιλά
1. Αναστασία Κωνσταντινίδου (Αρχαία Ολυμπία)
2. Ναταλία-Αμαλία Τσιβουράκη (Νέμεσις Αθήνας)
3. Χριστίνα Ραγκάβη (TKD Αρίων 2005)
3. Αλεξάνδρα Ντάρια (ΑΣ Ίριδα)

Νεάνιδες / Έγχρωμη Ζώνη
-46 κιλά
1. Μαρία Γλιατή (Άτρωτοι Άνω Λιοσίων)
2. Ιωάννα Αγγελοπούλου (TKD Αρτέμιδα)
-49 κιλά
1. Ελισάβετ Περιβολάρη (ΑΣ Γέρακας)
2. Βασιλική Μακρυγιάννη (Ταεκβοντό Μολών Λαβέ)
3. Ελευθερία Ελένη Χοδρονικόλα (ΑΣ Μαίανδρος)
3. Μαρία Μωραίτη (ΑΣ Ίριδα)
-52 κιλά
1. Ευαγγελία Πανουργιά (ΑΣ Δάφνης)
2. Αικατερίνη Μύριλλα (Ταεκβοντό Αμπελοκήπων)
3. Αικατερίνη Κασιούρη (Ταεκβοντό Αχιλλέας Αιγάλεω)
3. Δήμητρα Κουμπουρου (Δύναμη Κορυδαλλού)
-55 κιλά
1. Μαρια Ρουκλιώτη (ΑΣ Ίριδα)
2. Ξένη-Αθανασία Κρητικάκη (Αττικ Δύναμη Σεπολίων)
3. Αλεξάνδρα Δροσίνη (TKD Ευρυτανίας)
3. Σταματίνα Χατζηγιαννέλη (ΑΣ Ίριδ)
-59 κιλά
1. Βασιλική Νταντή (ΑΣ Ιαχή)
2. Ιωάννα Αβιτίδου (Ποντίων Νέα Τραπεζούντα)
3. Ευφροσύνη Μπαχτσετζή (Αίαντας Αγ. Δημητρίου)
-68 κιλά
1. Σοφία Φλωροπούλου (Τρίτωνας Ιλίου)
2. Δήμητρα Τσιαμούλη (Ταεκβοντό Ασπίς)


ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα αποτελέσματα ανακοινώθηκαν από την ΕΤΑΝΕ, στη σελίδα της στο facebook. Τα επίσημα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν μέσα στην επόμενη εβδομάδα από το επίσημο site της ΕΤΑΝΕ.
Δημοσίευση σχολίου